Marsz dla Jezusa w Chicago!

To był wielki dzień! Imię, które jest ponad każde imię zostało wywyższone. Czuło się duchowo i fizycznie to, że Jezus Chrystus z całym zastępem aniołów maszerował tam razem z nami! Byliście wspaniali! Wielka radość i szczęście emanowało z Was wszystkich. Tego właśnie potrzeba ludziom zagubionym; Nadziei! Miłości! Pokoju, Prawdy! Dzięki Wam, Chicago i nasi rodacy ujrzeli w sposób praktyczny to co w życiu jest najdroższe! Zobaczyli imię Tego, który jest najważniejszy! Wierzę, że Bóg patrzył na nas maszerujących z Jego imieniem uśmiechając się z dumy! Jego dzieci nie powstydziły się Jego Królestwa, Jego Imienia, Jego Prawdy. Świat jeszcze nie zginął jeżeli Bóg ma do swojej dyspozycji takie właśnie dzieci jak Wy! Z całego serca dziękuję Wam za to, że moglem to przeżyć razem z wami.

Możliwość wyjścia z imieniem Jezusa Chrystusa w miejsca publiczne jest największym przywilejem danym człowiekowi po tej stronie wieczności. Stając przed ludźmi zawsze mamy wybór. Wy dokonaliście tego właściwego. W porównaniu z naszym Bogiem cala reszta blednie i schodzi na dalszy plan. Dla mnie osobiście Wasza postawa, zaangażowanie i wiara zamanifestowana w sposób praktyczny jest dowodem na to, że dla Was Jezus jest najcenniejszy. Niech Was Bóg we wszystkim błogosławi! Okazaliście się prawdziwymi dziećmi Boga Żywego! Wielka będzie zapłata dla tego kto okaże się wiernym do końca!

32 „Do każdego, kto przyzna się do mnie przed ludźmi, przyznam się i ja przed moim Ojcem, który jest w niebie; 33 a każdego, kto mnie się wyprze przed ludźmi, wyprę się i ja przed moim Ojcem, który jest w niebie.” Mt 10,32-33

Bóg również w sposób praktyczny przyznał się do tego wydarzenie. Pamiętacie jaką pogodę „prorokowali” uczeni w piśmie i …” ”Deszcz i chmury” deklarowali i przepowiadali! Bóg miał zupełnie inne plany. Pobłogosławił nas przepięknym niebem i słońcem, które świeciło nam przez cały czas marszu. Bóg jest prawdziwie Panem wszystkiego. Nawet słońce i niebo uginają przed Nim swoje kolana 🙂!

Pamiętajmy o tych niesamowitych chwilach, które razem spędziliśmy trwając w modlitwie i oczekiwaniu na to co Bóg zrobi przez nas wszystkich w przyszłym roku. Każde wyjście do ludzi, to dusze, które usłyszą o Tym, który umarł i zmartwychwstał. O Jedynym pośredniku pomiędzy człowiekiem a Bogiem. O samym Bogu, Jezusie Chrystusie! W trakcie marszu rozdane zostało setki traktatów ewangelizacyjnych. Imię Jezusa zobaczyło mnóstwo ludzi a dzięki mediom (radio, telewizja) setki tysięcy. Dzięki temu, że Marsz dla Jezusa był częścią Parady uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Chicago o Jezusie Chrystusie usłyszało mnóstwo ludzi z kręgów polityki i kultury, którzy byli obecni na paradzie. Między innymi: córka generała Władysława Andersa, senator Anna Maria Anders, biskup Andrzej Wypych, gubernator Bruce Rauner, kongresmeni, przedstawiciele urzędów miejskich i stanowych. Z ramienia Polskich władz o Jezusie usłyszeli: wicemarszałek Senatu RP Adam Bielan, sekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, pełnomocnik rządu ds. dialogu międzynarodowego, konsul generalny RP Piotr Janicki, przedstawiciele sejmiku województwa podkarpackiego, polscy żołnierze łącznikowi przy bazie NATO w Norfolk na terenie Wirginii z pułkownikiem Grzegorzem Barabiedą, przedstawiciele organizacji polonijnych z Franciszkiem Spulą, prezesem Kongresu Polonii Amerykańskiej i Związku Narodowego Polskiego oraz przewodniczącym Komitetu Organizacyjnego Parady Janem Kopciem na czele. Wielka Marszałkini, sędzia Diann Marshalek w asyście wicemarszałków, jezuity o. Pawła Kosińskiego, dyrektora Jezuickiego Ośrodka Milenijnego oraz Bożysławy Andersohn, animatorki kultury, założycielki dziecięco-młodzieżowego Teatru 13-tka.

Marsz dla Jezus po raz kolejny okazał się niesamowitym wydarzeniem ewangelizacyjnym w którym niezliczona ilość ludzi usłyszała i zobaczyła Jedyne imę dane człowiekowi ku zbawieniu. Boże Tobie za to chwała!

Módlcie się o każdą osobę która zobaczyła, przeczytała lub usłyszała. Niech niebo wypełni się duszami, za które umarł nasz Pan Jezus Chrystus!

Kochani, przesyłajcie nam zdjęcia i filmiki z Marszu dla Jezusa w Chicago abyśmy mogli podzielić się z braćmi i siostrami na całym świecie tym co zrobił dla nas Pan!

Czekam w oczekiwaniu na więcej takich chwil do których powołuje nas Pan. Mam nadzieję, że to dopiero początek tej niesamowitej przygody którą wspólnie rozpoczęliśmy w tym zagubionym mieście Chicago.

Pozdrawiam was w imieniu Jezusa Chrystusa.

Artur Pawłowski

PS. Filmiki przesyłajcie na e-mail art@streetchurch.ca lub wrzucajcie bezpośrednio na stronę Marsz dla Jezusa na Facebooku.