691 355 773

tydzienjezusa@gmail.com

Grzegorz Kloc zagra i zaśpiewa nam po marszu 18 Maja 2013

 

Grzegorz KlocGrzegorz Kloc jest pochodzącym z Lublina wokalistą i gitarzystą, ale także kompozytorem, aranżerem i producentem muzycznym.
Na przełomie wieku, kiedy o jego piosenki zabiegały największe wytwornie fonograficzne, pisano o nim „charyzmatyczny chłopak z gitara”, a dziś jako dojrzały scenicznie mężczyzna z młodzieńczą pasją wykonuje utwory pop – rockowe, ale niebanalne.

Wszechstronne doświadczenie sceniczne zdobywał pracując z młodymi gwiazdami polskiej piosenki takimi jak Natalia Kukulska, Anita Lipnicka czy też zespoły SIXTEEN, DAAB i DE MONO. Ma na swoim koncie także współprace z Halina Frąckowiak i Ryszardem Rynkowskim, natomiast dla Maryli Rodowicz skomponował utwór Anioły pilnują nas, który przez długie miesiące nie schodził z pierwszych miejsc list przebojów.

Grzegorz najczęściej jest kojarzony z niezwykle popularną pod koniec lat dziewięćdziesiątych grupą SIXTEEN i jako kompozytor pierwszego hitu tegoż zespołu pod tytułem Spadające myśli, oraz piosenek takich jak Niezwyczajna miłość czy Daj słowo nagranych już po rozpadzie grupy, jako SEVENTEEN (1999-2001).

 

 

Grzegorz Kloc plakat warszawa
Statystyki
  • 0
  • 11
  • 138 978