691 355 773

tydzienjezusa@gmail.com

Marsz dla Jezusa w Poznaniu. Na placu Wolności zabrzmi chrześcijańska muzyka

W najbliższą sobotę (11 października) w Poznaniu odbędzie się Marsz dla Jezusa. W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele i członkowie kościoła katolickiego, protestanckiego i prawosławnego.

 
W najbliższą sobotę (11 października) w Poznaniu odbędzie się ...

Marsz dla Jezusa rozpocznie się o godzin 12

Kulminacją marszu będzie koncert na placu Wolności, podczas którego wystąpią m.in.: Grzegorz Kloc, Royal Rap, Epic Fail, Projekt Ambasador, raper Justyn Czekański i Mariusz Czyż.

Marsz dla Jezusa rozpocznie się o godzinie 12. na placu Adama Mickiewicza przy pomniku Dwóch Krzyży. Impreza ma mieć charakter pozytywny, a jej program przygotowano z myślą o rodzinach z dziećmi.

Pochód rozpoczną motocykliści z grupy Boanergers. Kulminacją imprezy będzie koncert na placu Wolności, który rozpocznie się o godz. 15 i potrwa do 22. Wystąpi m.in. popularny chrześcijański zespoł hip-hopowy Royal Rap. Zagra również Grzegorza Kloc, znany z zespołu Sixteen, który reprezentował Polskę w międzynarodowym Konkursie Piosenki Eurowizji.

Na scenie pojawią się również: Projekt Ambasador, Epic Fail, raper Justyn Czekański i Mariusz Czyż. Podczas koncertu zostanie utworzona specjalna strefa dla dzieci i młodzieży, w której przygotowywane będą gry i zabawy dla najmłodszych.

– Marsz dla Jezusa promuje wartości, które leżą u podstaw naszej cywilizacji. Nie zmuszamy nikogo do ich wyznawania. Chcemy jedynie pokazać, że w naszym kraju żyją ludzie, dla których stanowią one życiowy fundament – twierdzi pastor Artur Pawłowski, inicjator Marszu dla Jezusa.

Na trasie marszu zaplanowano cztery przystanki, podczas których głos zabiorą księża i pastorzy. Za organizację marszu odpowiada Kościół Uliczny w Poznaniu  przy aprobacie Poznańskiej Grupy Ekumenicznej.  

Trasa Marszu dla Jezusa – Poznań 2014: Plac Mickiewicza, Św. Marcin, F. Ratajczaka, T. Kościuszki, Krakowska, Strzelecka, Podgórna, Marcinkowskiego,  Plac Wolności.

http://www.mmpoznan.pl/493939/marsz-dla-jezusa-w-poznaniu-na-placu-wolnosci-zabrzmi-chrzescijanska-muzyka

Statystyki
  • 0
  • 28
  • 215 306