691 355 773

tydzienjezusa@gmail.com

Tydzień Jezusa – dzień piąty – środa

Tydzień Jezusa – dzień piąty – środa

Dzisiaj pojechaliśmy do Gdyni, aby odwiedzić służbę Piotra Stępniaka o nazwie BBBB – Boża Banda Byłych Bandytów. Trzech mężczyzn o silnie kryminalnej przeszłości opowiadało o tym, co zrobił dla nich Jezus Chrystus. Opowiadali historie, głosili Słowo Boże i śpiewali. Przez lata nie mogła pomóc im policja, wychowawcy, ani psychologowie. Pomógł im Jezus Chrystus, który przemówił do nich w ciszy celi i zdobył ich serce dla siebie. Ich świadectwa były prawdziwe i mocno poruszające.

Ponownie podążyliśmy śladem Misyjnego Obozu Wędrownego. Wczoraj rozbili się w biednej dzielnicy Gdańska. Dzisiaj rozstawili się w bogatej dzielnicy Sopotu, niedaleko molo, tuż przy hotelu Sheraton.

Zespół uwielbieniowy zaczął grać. Wtedy zaczęli schodzić się ludzie. Nie było ich wielu. W pewnym momencie na scenę wyszedł pastor Jerzy Przeradowski i spokojnym głosem zaczął mówić o zaproszeniu jakie Jezus kieruje do każdego z nas. Nie było wiadomo czy ktokolwiek zareaguje, bo ludzie przychodzą w te okolice, aby się bawić, a nie robić wgląd w swoją duszę. Gdy pastor skończył rozległy się brawa i aż sześć osób oddało swoje serce Jezusowi, powtarzając głośno modlitwę nawrócenia.

Potem zostały zaproszone do przodu osoby, które cierpią z powodu osteoporozy, reumatyzmu, raka, chorób oczu, bólu głowy i kręgosłupa. Pod scenę wyszło wiele osób, które przypadkowo zatrzymały się, aby popatrzeć na to, co się dzieje. Pastor Przeradowski wyjaśnił co i dlaczego zaraz się wydarzy. Mówił potędze i miłości Boga, który uzdrawia ludzi, aby pokazać w ten sposób, że jest przy nich i troszczy się o nich. Wtedy młodzi ludzie z obozu zaczęli się modlić i zaczęły się dziać rzeczy niezwykłe. Kolejne osoby podnosiły ręce jako sygnał, że dokonało się uzdrowienie.

– Co się pani przydarzyło? – zapytał pastor.

– Bolał mnie kręgosłup i już mnie nie boli – odpowiedziała kobieta.

– A jak to się stało, że panią już nie boli?

– Ta dziewczyna położyła na mnie rękę, pomodliła się za mną i ból przeszedł.

– Niech pani powie jak to możliwe, że ona się pomodliła i ból ustąpił?

– Nie wiem.

– To Jezus panią uzdrowił, bo kocha panią. On pragnie, aby pani oddała Mu swoje życie. On pragnie pani szczęścia.

* * *

– Co się panu przydarzyło? – zapytał pastor.

– Ten chłopak położył na mnie swoją rękę i pomodlił się. Wtedy przeszedł przeze mnie prąd elektryczny i ból ustał.

– Jak to możliwe?

– Nie wiem. On ma jakąś moc.

– To Jezus Chrystus pana dotknął i uzdrowił, aby panu pokazać, że On ma panowanie i władzę. Może pan do Niego przyjść i oddać Mu swoje życie, a On będzie pana prowadził aż do końca życia. Czy pragnie pan tego?

Wiele osób zostało uzdrowionych tego popołudnia. Chwała niech będzie Najwyższemu!

Maciej Strzyżewski

1Day Five 2 Day Five 3 Day Five 4 Day Five 5 Day Five 6 Day Five 7 Day Five 8 Day Five 9 Day Five 10 Day Five 11 Day Five 12 Day Five 13 Day Five 14 Day Five 15 Day Five 16 Day Five 17 Day Five 19 Day Five 20 Day Five 21 Day Five 22 Day Five 23 Day Five 24 Day Five 25 Day Five 26 Day Five 27 Day Five 28 Day Five 29 Day Five 30 Day Five 31 Day Five 32 Day Five 33 Day Five 34 Day Five 35 Day Five

http://jadlodajnia.org/2014/07/02/tydzien-jezusa-dzien-piaty-sroda/

Statystyki
  • 0
  • 28
  • 215 306