691 355 773

tydzienjezusa@gmail.com

Tydzień Jezusa – dzień trzeci – poniedziałek

Największym wydarzeniem dnia był koncert zespołu New Life M w Sopocie. Na ulicach było widać wolontariuszy w czerwonych koszulkach z napisem „Nie wstydzę się Jezusa”, którzy zapraszali spacerowiczów na koncert lub opowiadali im o Jezusie.

Ze sceny przemówił Artur Pawłowski, który podzielił się świadectwem swojego życia, a potem wezwał słuchaczy do przyjęcia Jezusa jako swojego Pana i zbawiciela. Około 20 osób wyszło do przodu. Sopot od dziesięcioleci pozostaje centrum życia wypoczynkowo-rozrywkowego i może sprawiać wrażenia, że nie ma w nim miejsca dla Boga. Potwierdza się jednak spostrzeżenie, że wszędzie znajdują się ludzie, w których drzemie pragnienie, aby znaleźć pokój w Bożej obecności.

Na scenie stanęli muzycy o wyjątkowo bogatych biografiach muzycznych. Grali, śpiewali i opowiadali. Można było oczekiwać, że będą mówili o swoich osiągnięciach, ale nie tym się dzielili. Mówili o Jezusie Chrystusie. Piotr Jankowski, wybitny polski perkusista jazzowy, opowiedział poruszającą historię swojego spotkania z Bogiem.

W kuluarach toczyły się liczne rozmowy i modlitwy. Można było spotkać tam wiele osób, które są znane z chrześcijańskich programów telewizyjnych. Była to okazja, aby się ze sobą zapoznać i nawiązać nowe kontakty. Dobrze było tam być.

Maciej Strzyżewski

3Jesus Week Day Three 1Jesus Week Day Three 2Jesus Week Day Three 4Jesus Week Day Three 5Jesus Week Day Three 6Jesus Week Day Three 7Jesus Week Day Three 8Jesus Week Day Three 9Jesus Week Day Three 10Jesus Week Day Three 11Jesus Week Day Three 12Jesus Week Day Three 13Jesus Week Day Three 14Jesus Week Day Three 15Jesus Week Day Three 16Jesus Week Day Three 17Jesus Week Day Three 18Jesus Week Day Three

http://jadlodajnia.org/2014/07/01/tydzien-jezusa-dzien-trzeci-poniedzialek/

Statystyki
 • 0
 • 28
 • 215 306